Kaset Tipi Fancoin Nedir?

Kasetli Döşeme Tipi Fan Coil Nedir? Yüksek Verimlilik Ve Enerji Ekonomisi Sağlayan, Dizaynı Sayesinde Sessiz Çalışabilme Özelliği Ve Ergonomik Boyutuyla Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Kasetli Döşeme Tipi Fancoil Avm, Ofis, Hastane, İş Merkezleri Ve Kamu Bi

            Yüksek verimlilik ve enerji ekonomisi sağlayan, dizaynı sayesinde sessiz çalışabilme özelliği ve ergonomik boyutuyla uzun ömürlü kullanım sağlayan kasetli döşeme tipi fancoil avm, ofis, hastane, iş merkezleri ve kamu binaları gibi genel yaşam alanlarında kullanılan bir fan türüdür. Yüksek verim içerikli düşük maliyetli çözümler üretirken sessiz çalışır.

            Yüksek verimli motoru düşük titreşimi ve balans ayarı yapılmış fanı ve özel izolasyonu sayesinde düşük ses seviyesine sahiptir. İşletmeler açısından düşük maliyetli olduğundan tercih edilmektedir. Genel yaşam alanlarında en çok tercih edilen ürünler arasında olan fancoil her açıdan kolaylık ve düşük maliyetiyle firmalar tarafından temin edilmektedir. Kurulum kolaylığı sayesinde mekanlarınız da iş kaybının ve zaman kaybının yaşanmaması da ürün kullanımlarının avantajları arasında sayılabilmektedir. Sağlık açısından genel mekanlarda daha titiz davranılması gerekir ki ilerleyen süreçlerde sıkıntılar baş göstermesin. 

Fan Coil Kullanım Alanları

            Genel yaşam alanları açısından büyük yarar ve düşük maliyet sağlayan döşeme tipi fancoil toplantı salonlarında, rezidanslarda, alışveriş merkezlerinde, turizm tesislerinde, restaurantlarda kullanılmaktadır. Cihaz ve duvar üzerine monte edilebilen termostat sayesinde kumanda işlemi yapılabilmektedir. Döşeme tiplerinde ayaklar standart olarak verilmekte ancak ayak kullanmadan duvara monte edilebilme özelliği de bulunmaktadır. Plastik panjurları sayesinde havayı yönlendirme özelliği bulunan fanlar yıkanabilen ve kolay çıkartılabilen filtreye sahiptir. Servis bakımları açısından da kaliteli hizmet sunulduğundan dilediğinizde servis ve bakım yaptırma avantajına sahipsiniz. Mikrop oluşumu ve aşınmalardan koruyan filtrelerin bulunduğu iç yüzey fırınlanmış toz boya ile kaplandığından sağlıklı kullanım sağlamaktadır.

Kasetli Döşeme ve Tavan Tipi

– Dekoratif görünümlü elektrostatik toz boyalı dış gövde
– Havayı plastik panjurlar sayesinde yönlendirebilme özelliği
– Ayaksız duvara monte edilebilme kolaylığı
– Kauçuk iç izolasyon sistemi
– Yüksek verime sahip batarya
– Duvar yahut cihaza bağlanabilir termostatlı kumanda
– Sessiz ve sağlıklı çalışabilme özelliği
– Servis ve bakım hizmetlerinde kolaylık

            Sayılan pek çok özelliği bünyesinde barındıran kasetli tip fancoil sağlıklı kullanım açısından mekânlarda hijyen sağlamaktadır. Özellikle de genel kullanım alanları söz konusu olduğunda işletme prestiji açısından da sağlık önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.