Honeywell PM43 Endüstriyel Barkod Yazıcı

Orta çaplı firmalara hitap eden bir yazıcı çeşidi olan intermec pm43, birbirinden farklı uygulamalar için kullanabileceğiniz bir yazıcıyı sizlere sunuyor.

Honeywell pm43 yazıcısının özellikleri nelerdir?

Geniş, renkli, aşınmaya karşı dayanıklı bir ön yüze sahiptir.
Hızlı bir çıktı vermesinin yanı sıra, yükseltmeleri diğer yazıcı markalarından daha çabuk yapabilme imkânı sunar. Bu yazıcıyı kullanmanız için iş yerinizde kullandığınız bir wifi ağınızın olması gerekmektedir. Diğer yazıcı markalarından daha çabuk ve daha hızlı bağlantı seçeneği ile ihtiyacınız olan çıktıyı en hızlı şekilde almanızı sağlar. Yüksek programlanabilme kapasitesi ile yüksek teknoloji ile çalışan firmaların rahatlıkla kullanabileceği bir yazıcıdır. Bar kodu ile yazdırılır ve doğrulama içinde pin bağlantısı gereklidir (belgenizin başkaları tarafından görülmesi ve çözülmesi neredeyse imkânsız hale gelmiştir bu teknoloji ile).

Honeywell pm43 hangi alanlarda kullanılır? Nasıl etki eder?

Tüm sanayi kollarında etiketlemelerde yaygınca kullanılmaktadır. Bu yazıcılardan çıkan etiketler hem müşteri için hem de diğer sektörler için idealdir. Özel olarak bulunan link sadece UV ışığı altında görülebilmektedir ve üretim hakkında bilgiler de vermektedir. Ayrıca bilgilerin depolanması için kullanılan ufak çipler ile üretilen malın ticareti hakkında uygulanacak kurallar da karşı tarafa gönderilmiş olmaktadır. Gerekli tüm barkodlar akıllı etiket teknolojisi ile ürün üzerine yazdırılmaktadır. Kullanılan özel okuyucular sayesinde yeniden kopya alınması önlenir, güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaşması sağlanır ve diğer yazıcılara göre daha hızlı işlem gerçekleşir.

Ürünün teknik bilgileri nelerdir?

-Yazıcının çalışma sıcaklığı 5 derece ile 40 derece arasında değişmekle birlikte, bilgi depolama sıcaklığı -20 derece ile 70 derece arasındadır.
-Hafızası yeterince büyük olup, çoklu Usb girişine de imkân tanımaktadır.
-Yüksekliği 294.61 milimetre olup, uzunluğu 483.54 milimetre, genişliği ise 284.3 milimetredir. Ağırlığı ise sadece 15.82 kilogramdır.
-Güç tüketimi genelde 9W olup, maksimum tüketeceği güç 300 W idir (bu değerler saatliktir).
-Bütün bir boyutlu ve iki boyutlu semboller kullanılabilir.
-Yazıcı Komut dilleri ise çeşitlidir. Bunlar C# yazım işlemi için, IPL, ZSim2, DSim ve XML.
-Ayrıca on dile kadar tek seferde baskı yapabileceğiniz bu yazıcılardan sakın kaçırmayın.
-Güvenli ve hızlı bir ticaret için olmazsa olmaz intermec pm43.