Argox AME-3230 W

Argox AME-3230W barkod etiket yazıcı kolay taşınabilirlik özelliği, hafifliği ve avuç içerisine sığabilecek ebatlara sahip  mobil yazıcı modelidir. Kullanıcının yer aldığı her ortamda fiş, makbuz, bilet ve buna benzer belgelerin basımını gerçekleştirmesini sağlar. 8 cm uzunluğuna sahip her türlü belgenin basımını seri biçimde yapabilmektedir.Kablosuz veri alış verişi sağlayabilmesi için  bluetooth birimi vardır. 32 bit CPU ya sahip olan mobil yazıcı 8 MB DRAM ve 4 MB flash ROM uyla yeterli derecede veri haznesinde saklayabilir. Kullanılan pil şarj sonrası yaklaşık 9 saat boyunca çalışabilir ve enerjisi düşse bile baskı kalitesininden ödün vermez. Akıllı enerji özelliği olan Argox AME-3230 W gücü azaldığı anda  sesli olarak uyarıda özelliğine sahiptir. Avuç içinde taşınabilme avantajıyşa her yerde kullanılabilir. Sağlam yapısı ile kullanıcıya aksaklık yasatmaz. Pil ömrü ile de elektriğin olmadığı yerlerde dahi çalışma imkanı taşır.

 

Argox AME-3230 Teknik Özellikleri

Argox AME-3230W etiket barkod yazıcı özellik olarak direkt termal baskı kalitesine sahiptir. Çözünürlük kapasitesi 203 dpi /8 nokta mm2 dir. Baskı hızı maksimum 76 mm / sn (3ips), baskı genişliği en fazla 72 mm dir. En fazla 2540 mm ye kadar baskı yapabilme mesafesine sahiptir. İçerisinde bulunan bağlanti tipleri Seri Port (RS-232C), USB 2.0, IRDA veya WİFİ seçenekleridir. Uyumlu olduğu barkod kodları Code 39 (standard/with checksum digit), Code 93 Interleaved 2of 5 (standard/with checksum digit/with human readable check digit), EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, Code 128 Auto, UPC/EAN-Extension, Plessey, Industrial 2 of 5 , Standard 2 of 5, Logmars, MSI, Code 11, GS1 DataBar dır.  Uyumlu olduğu 2D barkod kod tipleri ise MaxiCode, PDF417, Data Matrix (ECC 200 only), QR code, Composite codes dur. Bellek kapasitesi 8 MB DRAM, 4 MB Flash ROM dur. Opsiyonel olarak  eklenti modelleri kullanıcının isteğine göre ilave edilebilir. Kılıf, Lityum-Ion Pil, Tekli pil şarj cihazı, 4 lü pil şarj cihazı, Seri (RS-232C) port kablosu, USB port kablosu, Araç şarj cihazı, Taşıma kemeri genel olarak tercih eidlen eklentilerdendir. Argox AME-320W  etiket yazıcının boyutları ise 106 mm, 70 mm,153 mm dir. Ağırlık kapasitesi etiket ve ribbon takılı değilken 670 gramdır.

Kullanıcı dostu Argox AME-3230W etiket barkod yazıcının Argox firması tarafından 1 yıllık garanti ve bakım hizmeti vardır. Ürünle beraber  driver cd leri, anlatım kılavuzu ve yazılım cd leri ücretsiz olarak verilmektedir.